Omschrijving
FR. VAN RIEMSDIJKWEG 4 TE EINDHOVEN
Het object bestaat uit meerdere kantoorvleugels waarvan twee vleugels zijn ingedeeld ten behoeve van flexibele kantoorkamers vanaf ca. 20 m². Door de veelzijdigheid in de metrage van de zelfstandige kantoorvleugels zijn de doorgroeimogelijkheden zeer goed te benoemen.
De beschikbare zelfstandige kantoorvleugel is gelegen op de 3e verdieping (ca. 261 m²).
1e verdieping – 20 m² – 2 persoons werkplek, volledige ingericht incl. services en 2 parkeerplaatsen. € 445,00 per maand te vermeerderen met btw.
1e verdieping – 30 m² – 3 persoons werkplek, volledig ingericht incl. services en 3 parkeerplaatsen. € 675,00 per maand te vermeerderen met btw.
Huurprijs parkeren (extra parkeerplaatsen): € 75,00 per maand te vermeerderen met btw.
ALLES WAT JE NODIG HEBT, ALLEMAAL VOOR ÉÉN PRIJS
Het gebouw beschikt over een groot eigen parkeerterrein, deels (bezoekers)plaatsen aan de voorzijde en grotendeels op het achterterrein. Er zijn naar rato van de gehuurde metrage parkeerplaatsen beschikbaar voor alle huurders. Er is ten minste 1 parkeerplaats gereserveerd per kantoorkamer. Voorts kan er in de directe omgeving aan de openbare weg betaald worden geparkeerd. Op het achterterrein zijn tevens een rokersabri en overdekte fietsenstalling aanwezig.
AANVAARDING
Per direct
ALL-IN HUURPRIJS VANAF
Vanaf €445,00 per maand excl. btw.
WAT ZIT ER ALLEMAAL BIJ?
Kantoorruimte
– Inclusief verbruikskosten;
– Inclusief zeer goede WIFI-verbinding;
– Inclusief ten minste één parkeerplaats per kantoorkamer;
– Inclusief gratis gebruik van bezoekersparkeerplaatsen aan de voorzijde van het object;
– Inclusief gebruik van de algemene entree en gezamenlijke lunch-, spreekruimten.
– Alle kantoorkamers zijn volledig ingericht en voorzien van meubilair en bijpassende accessoires die inbegrepen zijn in de huurprijs.
Kenmerken
Liften
Te openen ramen
Locatie
Reviews
The Key, to succes! Heel prettige en directe samenwerking met Zoë en collega’s. Zegt wat ze doet en doet wat ze zegt, oprecht en duidelijk. Wij hopen nog jaren met The Key samen te werken.

Sander Burghoorn
Welkin & MerakiNa een lange zoektocht een samenwerking aangegaan met The Key. Snel resultaat en super tevreden met onze huidige huisvesting!

Stefan

