040 209 50 50 Contact

Brouwhorst 21 , Helmond

Kaart Brochure
€ 18.000,- tot € 20.500,- per jaar excl. btw Winkel 306 m2
.
.
.

Omschrijving

WINKELCENTRUM BROUWHORST TE HELMOND

Commerciële ruimte te huur

TE HUUR VANAF € 18.000,00 per jaar exclusief BTW

ALGEMEEN
Winkelcentrum Brouwhorst heeft een compleet aanbod met een sterke focus op dagelijkse boodschappen. Het winkelcentrum is voor meerdere gebruiken beschikbaar, o.a. detailhandel, horeca, consumentgebonden dienstverlening, maatschappelijke activiteiten en kantoorgebruik.
Voor de verhuur zijn thans drie leegstaande commerciële units beschikbaar, gelegen op de begane grond (maaiveldniveau) van winkelcentrum Brouwhorst te Helmond.

Oppervlakte
Brouwhorst 21 Commerciële ruimte Ca. 112,40 m² B.V.O.
Brouwhorst 45 Commerciële ruimte Ca. 99,00 m² B.V.O.
Brouwhorst 48 Commerciële ruimte Ca. 94,35 m² B.V.O.
Totaal Ca. 305,75 m² B.V.O.

LOCATIE
Bereikbaarheid
De bereikbaarheid is goed te noemen zowel met de auto, fietsen als het openbaar vervoer. Aansluitingen op lokale en internationale verbindingswegen zijn op korte afstand gelegen. Direct naast het winkelcentrum is een treinstation gevestigd welke het stadscentrum van Eindhoven met het stadscentrum van Helmond verbindt.

Parkeren
Het winkelcentrum beschikt over uitstekende gratis parkeervoorzieningen (op maaiveldniveau) in de directe omgeving.

Omgevingsfactoren
De omgeving betreft gemêleerde bouw, bestaande uit commerciële ruimten (voornamelijk horeca, winkels) en appartementen of woningen.
In de directe omgeving bevinden zich de wijken Brouwhuis en Rijpelberg welke beide voor de primaire dagelijkse behoeften neerstrijken in winkelcentrum Brouwhorst.
In de huidige huurderssamenstelling, zijn onder andere de volgende partijen gehuisvest in het winkelcentrum: Albert Heijn, Gall & Gall, Kruidvat, Jumbo, Zeeman, Eyewish, Brainwash, AKO, de lokale bakker en slager.

OPLEVERINGSNIVEAU
Winkelruimte
De ruimte wordt opgeleverd in de huidige staat, doch verhuurd in casco staat. Wij lichten dit graag toe gedurende de bezichtiging.

HUURGEGEVENS
Huurprijs Brouwhorst 21
€ 20.500,00 per jaar, te vermeerderen met btw.

Huurprijs Brouwhorst 45
€ 19.500,00 per jaar, te vermeerderen met btw.

Huurprijs Brouwhorst 48
€ 18.000,00 per jaar, te vermeerderen met btw.

Huurtermijn
Vijf (5) jaar en telkens verlengingsperioden van vijf (5) jaar.

Opzegtermijn
Twaalf (12) maanden voorafgaande aan de expiratiedatum, wederzijds opzegbaar.

BTW
Er wordt geopteerd voor een met btw belaste verhuur.

Zekerheidsstelling
Doorlopende bankgarantie of waarborgsom ter grootte van 3 maanden huur inclusief servicekosten en inclusief btw.

Indexering
Jaarlijks, voor het eerst één jaar na huuringangsdatum, op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI), reeks CPI voor alle huishoudens (2015=100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De huurprijs zal nimmer minder bedragen dan de huurprijs van het voorafgaande jaar.

Servicekosten
€ 5,00 per m2 per jaar, te vermeerderen met btw.

Promotiekosten
€ 8,50 per m2 per jaar, te vermeerderen met btw.

Betalingen
Per drie (3) maanden vooruit.

Aanvaarding
Aanvaarding in overleg, doch op korte termijn.

Huurovereenkomst
Conform het model opgesteld door de Raad van Onroerende Zaken (ROZ) 2015 met bijhorende Algemene Bepalingen.

Disclaimer
Deze brochure is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de eigenaar aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden.

LeesVerberg volledige omschrijving

Kenmerken

Gebouwnaam Winkelcentrum Brouwhorst

Status Beschikbaar

Servicekosten per m² per jaar € 5,-

Bouwjaar 1987

Bouwvorm Bestaande bouw

Energielabel A

BekijkVerberg alle kenmerken

Interesse?
Maak een afspraak

Janne Udo


Kantoorruimte - Winkels
Telefoon 06 82 08 13 09
Whatsapp

Locatie

Brouwhorst 21, Helmond

Reviews

Communcatie is helder en de vaart blijft er goed in. Fijn om met Zoë te werken!

Arlo

Ik ben Erik Stock van Place for Bizz, samenwerkingspartner van The Key. De samenwerking verloopt heel goed met Zoë Fliervoet, korte lijnen en een heel prettig contact. Er wordt snel geschakeld en afspraak is afspraak.

Erik Stock
Place for Bizz

Van oriëntatie tot aan afronding heel plezierig en efficiënt ondersteund door The Key. De ideale plek voor ons kantoor gevonden en heel vlot de procedure doorlopen – waarvoor hartelijk dank!

Patricia Beks
Directrice Tech to Market

Samen op zoek naar jouw nieuwe werkplek!