Omschrijving
BOGARDEIND 219 “THE STAYY” – GELDROP
In het voormalige NH hotel van Geldrop is het transformatie project “The Stayy” gelegen. Het voormalige hotel is getransformeerd naar een bruisende gebouw waar gewoond en gewerkt kan worden. Naast de reguliere kantoorvoorzieningen beschikt de “The Stayy” ook over veel extra voorzieningen zoals een squashbaan, tennisbaan, fitnessruimte en een zwembad. De bereikbaarheid is zeer goed te noemen. Op loopafstand zijn onder andere het busvervoer, (deel) scooters en (deel) auto’s gelegen. “The Stayy” is ook goed bereikbaar met de auto door de nabije ligging (enkele autominuten) van de A67.
PARKEREN
Op het voorgelegen parkeerterrein kan gratis geparkeerd worden. Er zijn tevens ook elektrische laadpalen beschikbaar.
AANVAARDING
Aanvaarding per direct.
HUURPRIJS KANTOORRUIMTE
Er zijn kantoorruimtes te huur vanaf € 410,00 all-in per maand, te vermeerderen met btw. In de all-in huurprijs zitten onder andere het verbruik van gas, water, elektra en internet.
VOORZIENINGEN KANTOOR
– systeemplafond met verlichtingsarmaturen luchtbehandelingsinstallatie en brandmeldinstallatie;
– elektra aansluitingen middels wandcontactdozen;
– verwarmingsradiatoren;
– te openen ramen met zonwering middels lamellen;
– vloerbedekking middels tapijt.
GEZAMENLIJKE VOORZIENINGEN
– internet middels een gezamenlijke wifiverbinding;
– kantine met pantry inclusief koelkast, magnetron, vaatwasser en wasbak met kraan en boiler;
– squashbaan (tegen betaling te gebruiken);
– zwembad (tegen betaling te gebruiken);
– fitnessruimte;
– aparte vrouwen en mannen toiletten;
– fietsenstalling.
Kenmerken
Systeemplafond
Kamerindeling
Locatie
Reviews
The Key, to succes! Heel prettige en directe samenwerking met Zoë en collega’s. Zegt wat ze doet en doet wat ze zegt, oprecht en duidelijk. Wij hopen nog jaren met The Key samen te werken.

Sander Burghoorn
Welkin & MerakiNa een lange zoektocht een samenwerking aangegaan met The Key. Snel resultaat en super tevreden met onze huidige huisvesting!

Stefan

